طراحی سایت

 

طراحی سایت  گرافیک تک  بیش از ۵ سال است بصورت مداوم در خصوص طراحی سایت بصورت تخصصی فعال است . طراحی سایت دقیقأ طبق نظر کارفرما از مهمترین وجه تمایزهای گرافیک تک است . پس از عقد قرارداد، تیم طراح شما معرفی میگردد . این تیم حداقل شامل سه نفر است :

۱ – مدیر پروژه: کارشناسی ذی صلاح به کلیه امور از طراحی تا پیاده سازی که بعنوان ناظر و مشاور در طول پروژه در خدمت شما خواهد بود و مدیریت اجرای درخواست شما، مطابق با مستندات را پیگری می نماید . ایشان در طول اجرای پروژه پل ارتباطی شما با نونگار است و جهت هرگونه اعمال نظر و یا سئول و شماوره فنی پاسخ گوی شما خواهد بود .

۲ – گرافیست : فارغ از موضوع پروژه و بدون هیچ محدودیتی شما می توانید ساختار گرافیکی سایت مورد نظر خود را با استفاده از توانمندیهای گرافیست پروژ] خود از ابتدا تولید نمائید و مرحله به مرحله از رشد آن مطلع شوید و اعمال نظر فرمائید . از همین رو ایشان حضورأ خدمت شما اعزام خواهد شد تا علاوه بر درک محیطی از فعالیت مجموعه با شما و سایر ذی صلاحان تبادل نظر نماید .

۳ – برنامه نویس : هر پروژه بسته به حجم کار برنامه نویسی آن از ۱ تا ۴ برنامه نویس به خود اختصاص خواهد داد که ایشان پس از بررسی مستندات و دریافت شرح درخواست شما جهت شفاف تر شدن کار ابتداعأ طرح درختی پروژه را بصورت داینامیک ایجاد خواهند کرد و پس از بررسی کامل آن و تولید چند دموی اولیه و دریافت تأدییه شما، سیستم مدیریت محتوا و ماژولهای درخواتی را بر روی تم گرافیکی تولیدی توسط گرافیت نصب و بارگذاری می کند . درصورت نیاز پس از نصب ماژولهای داینامیک سایت و راه اندازی کامل سایت توسط اپراتوری مجزا، زیر بار ترافیکی قرار میگیرد تا باگها و معایب احتمالی نمایان و رفع گردد .

۴ – آموزش و تحویل در انتهای کار در جلسه ای حضوری، کلیه کاربریهای سایت به شما آموزش داده خواهد شد . شما می توانید :

  • کلیه قسمتهای محتوائی سایت را بروزرسانی فرمائید و یا منو و زیر منو به تعداد ناحدود بسازید و یا فرم برای ثبت نامه تولید کنید و یا سطوح دسترسی برای دیدن قسمتهای سایت خود ایجاد نمائید و … این کلاس که معمولأ ۲ ساعت به طول می انجامد از دو قسمت کلی تشکیل شده است
    • ساعت اول : آموزش کاربری
    • ساعت دو – رفع اشکال و تحویل پروژه

۵ – پشتیبانی پس از تحویل و تسویه پروژه شما با تیم اجرا ارتباطی نخواهید داشت و از این پس همکاران پشتیبانی گرافیک تک در خدمت شما خواهند بود و فرمایشات شما را از طریق تلفن (۰۲۱-۵۵۵۳۲۷۴۸) سیستم تیکتینگ (http://www.graphictak.ir/my/submitticket.php) و یا ایمیلی (support@graphictak.ir ) پاسخگو خواهند بود . پرواضح است شرح وظایف این همکاران : تضمین عملکرد کلیه امکانات سایت در لحضه تحویل است و بروزرسانی و یا جاینمائی اطلاعات در سایت در چهارچوب وظایف این واحد نیست !

توضیح اینکه :

  • کلیه پرسنل گرافیک تک بصورت حقوقی و تمام وقت فعالیت میکنند از همین رو رقم قرارداد توافقی شما با واحد فروش گرافیک تک هیچ تأثیری در چگونگی اجرای شرح وظایف آنها ندارد
  • گزارش عملکرد هر واحد بصورت مجزا و از طریق پیامک و فکس بصورت مداوم برای شما ارسال خواهد شد
  • ثبت یک دامنه با هر پسوندی (.ir و .com و .net و .org) و اختصاص سرویس میزبانی مطابق با گروه کاری انتخابی و ایجاد Mail Panel از تعهدات گرافیک تک در قالب کلیه قراردادهایش می باشد و این خدمات بار مالی مظاعفی ندارد .