طراحی سایت با ۵۰ هزار تومان
۰۴
تیر
۱۳۹۸

شاید شما هم برای داشتن سایت مورد نظرتان بارها با مکان های مختلفی تماس گرفته اید و هزینه های متفاوتی را برای سایت خود دریافت کرده اید از هزینه های ۵۰.۰۰۰ تومان و نهایتا ۵۰۰.۰۰۰ تومانی تا هزینه های میلیونی . اگر خواهان طراحی سایت با هزینه کم هستید لطفا ادامه مطالب را مشاهده نمایید ….

داشتن سایت امروزه برای تمام مشاغل و تمام صنف ها امری است که نمی توان نادیده گرفت و این مورد که تمام کارها و صنف ها امروزه برای معرفی خود در دنیای وب از سایت استفاده می کنند ، اهمیت این مورد را مشخص تر می کند .

در این بین بابت تقاضای بالای مشتریان برای داشتن سایتی برای معرفی خود و بالا بردن فروش و برجسته شدن بین رقبا ، افرادی با نام طراح سایت سعی در طراحی سایت مشتریان هستند . قیمت ها و خدماتی که در این بازار ارائه می شود کاملا با هم متفاوت است و حتی هزینه های ۵۰.۰۰۰ تومان ، ۱۵۰.۰۰۰ تومان ، ۳۰۰.۰۰۰ تومان و ۵۰۰.۰۰۰ تومان برای طراحی سایت شنیده می شود .

متاسفانه بعضی از مشتریان احساس می کنند با یافتن قیمت پایین موفق بوده اند و هزینه های بالا را اشتباه می دانند . اما لحظه ای تفکر کنیم دلیل این ارزانی چیست و چرا این تفاوت قیمت وجود دارد ؟

ابتدا در قبال این افراد بدانید که اصلا شرکت و اصلا تخصصی وجود ندارد !!!! یک شماره موبایل و یک صفحه آماده که ادعا می شود برای شما نوشته شده است ! ( البته اگر شانس بیاورید و بعد از پرداخت پول ؛ جواب تماس ها و درخواست های شما داده شود )

قالب ها و یا همان به اصطلاح سایتی که شما در قبال مبالغ پایین تحویل خواهید گرفت ؛ ترجمه شده سایت های رایگان و بدون کیفیت و امنیت خارجی است که تنها بعضی از بخش های آن شاید بتواند امکان مدیریت را به شما بدهد و البته در بعضی مواقع زبانی که شما لازم دارید تا کارتان را معرفی کنید که همان فارسی است را به سختی پشتیبانی می کند .

البته این مورد را اضافه کنید که شما برای دریافت راهنمایی و کمک و احتمالا مشکلات زیادی که با آن برخورد خواهید کرد باید کل زمانتان را برای یافتن همان شخص مثلا طراح بگذارید !

مشکل بارگذاری و ظاهر سایت در هنگام به روزرسانی مرورگر ها نیز مساله است که باید قبل از احساس برتری برای یافتن هزینه پایین ؛ به آن بیاندیشید .

این تفکر که کار خوب و با کیفیت به چوب مفت ارائه نمی شود را در تمام کارها و مسائل در نظر داشته باشید . مگر شما هزینه ای که برای طراحی سایت می پردازید برایتان مهم نیست که حاضرید چنین ریسک بالایی داشته باشید ؟؟!!

طراح سایت شخصی است که با کدنویسی و انواع گرافیک ها و برنامه ها آشنا باشد و بتواند سایت را خودش بنویسد نه اینکه از اعتماد شما سوء استفاده کند . باید بتوان به او کارشناس گفت و حتما زمان خود را برای یادگرفتن این حرفه گذاشته باشد …

بایستی هزینه را به شرکتی بپردازید که می دانید در کجا قرار دارد و چه کسانی در آن مشغولند نه فردی که در روزنامه آگهی چاپ می کند و ادعای کیفیت دارد !

هزینه سایت را برای یک سایت واقعی بپردازید نه یک قالب آماده که با یه دانلود به راحتی در اختیار همگان قرار می گیرد .

به کسانی اعتماد کنید که قبلا شرکت های زیادی به آن ها اعتماد کرده اند و نتیجه اعتمادشان را دیده اند و اکنون در عرصه رقابت از همکارانشان سبقت گرفته اند و یا برجسته تر دیده می شوند و برجسته تر هم سود می کنند و مشتریان ثابت و خوش پرداختی دارند .

نظرات بسته شده است